Nová výstava ve Waldesu
Zde najdete pár fotek z vernisáže od Miloše Vendleka.

Zde najdete pár fotek z vernisáže od Miloše Vendleka.


Autoři vystavující na téma Příroda:
Irena Bucharová, Karel Jiří Čapek, Jiří Černý, Jiří Durdík, Ludmila Dušková, Milan Fara, Josef Franc, Antonín Gerža, Jan Hanuš, Lubor Houška, Jaroslava Houšková, Lukáš Hušek, Simona Jurášková, Tanya Kirilova, Jiří Kočí, Jaroslav Konrád, Pavel Král, Václav Lahovský, František Látal, Roman Löwinger, Jiřina Marášková, Lubomír Martínek, Milan Paukert, Otakar Petříček, Zdeněk Ráž, Jindřich Richter, Monika Sandrová, Bedřich
Sebera, Evžen Siegl, Zdeněk Šamberger, Věra Široká, Miloš Vendlek, Vladislav Vrba, Alena Vykulilová, Marcela Zuchová.
Přijďte se podívat do vršovického Waldesu na fotografie ze sbírky SČF. Pár fotek ze zahájení výstavy naleznete na naší Zoneramě.

V Olomouci proběhlo v sobotu 10. května 2025 slavnostní vyhlášení celostátní soutěže. Prozatím se můžete podívat na pár fotografií z akce. A tady jsou fotky z jednorázového foťáku.

Poslední možnost výstavu vidět je v pátek 21. 2. asi tak do 15 hodin. Pak to musím rozebrat. To ale znamená, že předtím budu na místě připraven na dernisáž 🙂
O co šlo, si můžete přečíst zde.
Podívejte se také na fotografie od Milana Vendleka.
Vážně nevážně se opravdu jednalo o moji první výstavu v životě. Navíc hned 46 fotografií ve 23 rámech. Musím poděkovat Věře Matějů, která mi fotky dala dohromady, aby dávaly nějaký smysl. A potom všem, kteří se na výstavu přišli podívat. Jsem z toho nadšený.
Příprava samotná je pro takového začátečníka docela obtížná, zejména přichystat fotografie do tisku. To mi asi zabralo nejvíc času. Samotné rámování bylo už jen třešničkou na dortu.
Díky všem. Roman, doslovný fotograf 😀
