Úterý, 11 Srpen 2020
Soutěže
Bienále horské fotografie 2018 PDF Tisk Email

Organizátor: Jeleniogórskie Centrum Kultury

Podmínky účasti:

1. Soutěže se mohou zúčastnit všechny osoby, které fotografují.

2. Každý autor může přihlásit max. 10 prací. Cykly sestávající z několika fotografií se budou považovat za jeden snímek pouze v případě zřetelného označení.

Celý článek...
 
Soutěž o nejlepší divadelní fotografii PDF Tisk Email

Institut umění – Divadelní ústav v rámci výstavy vyhlašuje v rámci výstavy Česká divadelní fotografie 1859 – 2017 soutěž o nejlepší divadelní fotografii. Do soutěže se mohou přihlásit profesionální fotografové i studenti fotografie se snímky pořízenými na území České republiky v letech 2015, 2016 a 2017 v několika kategoriích. Nejlepší snímky se stanou součástí výstavy. Uzávěrka je 31. ledna 2018. Více informací na www.divadelnifotografie.cz nebo na www.facebook.com/divadelnifotografie. První souhrnná výstava fotografií z divadelního prostředí Česká divadelní fotografie 1859 – 2017 se uskuteční od 9. května do 24. června 2018 v Obecním domě v Praze. Představí různé podoby divadla a jeho proměny za uplynulých téměř sto padesát let.

 
Fotografická soutěž VVZPO "Život bez bariér" PDF Tisk Email
Vládní výbor pro zdravotně postižené občany (VVZPO) vyhlásil 11. července t.r. I. ročník fotografické soutěže Život bez bariér.

Soutěž je vyhlašována s cílem upoutat pozornost médií k tématu zdravotního postižení a jejich prostřednictvím pozitivně ovlivňovat mínění a postoje veřejnosti vůči osobám se zdravotním postižením.
Do fotografické soutěže mohou být přihlášeny takové fotografie, které nejlépe zobrazují rovnocenné zapojení lidí se zdravotním postižením do společenských aktivit.
Celý článek...
 
Evropský rok pro rozvoj PDF Tisk Email

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky vyhlásilo fotografickou soutěž na téma "Proč je zahraniční rozvojová spolupráce tak důležitá?"

Podmínky soutěže se zájemci dozví na: https://europa.eu/eyd2015/cs/czech-republic/events/photo-competition

Uzávěrka této soutěže je již 21.8. t.r. !!!

 
Fotofestival Moravská Třebová PDF Tisk Email

Fotofestival Moravská Třebová vyhlašuje čtvrtý ročník velké internetové fotografické soutěže o hodnotné ceny! Zadáním letošního ročníku soutěže je „Portrét“.

Do soutěže můžete zaslat jednu fotografii a to do půlnoci 27. června 2014. Soubor musí být ve formátu .JPG, jeho velikost nesmí být větší než  2 MB a rozměry by neměly přesáhnout 1920 pixelů. Po zaslání fotografie prochází schvalovacím procesem, který může trvat až 48 hodin. Soutěžící můžete podpořit veřejným hlasováním, prostřednictvím facebooku (tlačítko “Like“).

Odborná porota vybere 1-3 místo a soutěžícího, který získal nejvyšší počet veřejných hlasů v den zahájení festivalu 28. června 2014. Vyhlášení se uskuteční v tentýž den v Muzeu (přesný čas bude upřesněn). Neváhejte a naplánujte si na tento den plný vernisáží, besed a workshopů s autory a odborníky výlet do Moravské Třebové.

Vítěze a loňské příspěvky do soutěže si můžete prohlédnout v archivu.

Do fotosoutěže můžete nahrát fotografii ZDE

 
4. ročník soutěže „Všichni mohou fotografovat - Česká krajina, místo, kde žiju“. PDF Tisk Email

Svaz českých fotografů a Mezinárodní jazyková škola O'key (Association for Language Education and International Cooperation s.r.o.) spolu s Eurofotoklubem pořádají fotografickou soutěž a výstavy na téma „Česká krajina - místo, kde žiju“. Informační partner soutěže je portál Respublika.cz.

Posláním soutěže je konfrontace tvorby fotografů, kteří nejsou na své tvorbě existenčně závislí. Zároveň má napomáhat vzájemnému poznávání fotografů z národnostních menšin žijících v Česku a v neposlední řadě přispívat k jejich lepšímu soužití s majoritní společností.

Veškeré podklady k soutěži a přihlášku lze získat zde....

 
4. Salon východočeské fotografie 2014 PDF Tisk Email

Muzeum východních Čech v Hradci Králové   únor – duben 2014

 V regionu východních Čech, stejně jako v celé ČR, mají dnes fotografové možnost prezentovat své práce na samostatných autorských výstavách nebo na výstavách pořádaných v rámci nejrůznějších fotografických soutěží a přehlídek. Chybí zde reprezentativní přehlídka poskytující souhrnný přehled tvorby východočeských fotografů za poslední období. Tento dluh by mělo odstranit periodické pořádání „Salonu východočeské fotografie“. Jeho první ročník proběhl v roce 2005, druhý v roce 2008 a třetí v roce 2011. Další reprízy by měly být vždy po třech letech. Čtvrtý ročník se tedy uskuteční v roce 2014.

Celý článek...
 
XXIV. ročník fotografické soutěže PREMIÉRA 2013 PDF Tisk Email

Středisko amatérské kultury Impuls a Volné sdružení východočeských fotografů Hradec Králové vyhlašuje fotografickou soutěž PREMIÉRA 2013.

Veškeré informace včetně přihlášky najdete v tomto dokumentu...

 
6. ročník soutěže Plaská Lípa - 2013 PDF Tisk Email

Fotoklub Plasy ve spolupráci s MěÚ Plasy, generálním partnerem Energoslužby, s.r.o.  a pod patronátem náměstka hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství, sportu, kultury a cestovního ruchu pana Jiřího Stručka vyhlašuje 6. ročník FOTOSOUTĚŽE Plaská Lípa na  téma:  Ejhle člověk ! !

Celý článek...
 
3. ročník soutěže „Všichni mohou fotografovat“. PDF Tisk Email
Mezinárodní jazyková škola O'key a Svaz českých fotografů spolu s Eurofotoklubem pořádají fotografickou soutěž na téma „Komunikace“.
Informační partner soutěže: portál Respublika.cz.
Posláním soutěže je konfrontace tvorby fotografů, kteří nejsou na své tvorbě existenčně závislí. Měla by přispět ke zvýšení úrovně amatérské fotografie, dát možnost co nejširšímu okruhu fotografů porovnat své snímky s ostatními a v neposlední řadě umožnit prezentaci jejich tvorby.
Další info a přihlášku je možno získat zde, v ruském překladu pak na tomto odkazu.
 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3