Středa, 15 Červenec 2020
Byli jsme ve Svitavách. PDF Tisk

Opět po roce jsme se v sobotu 14. a v neděli 15. května sešli při příležitosti vyhlášení výsledků 36. národní soutěže amatérské fotografie a zahájení výstavy ve Svitavách. Na rozdíl od předchozích ročníků tentokrát se ocenění i zahájení uskutečnilo v krásném prostředí kulturního střediska FABRIKA.

Fotogalerie....

Celý článek...
 
6. FOTOPLÁTNO PLASY 2016 PDF Tisk

Vážení přátelé fotografové, kamarádi,

chtěl bych Vás opět pozvat k účasti na dalším ročníku fotografické přehlídky velkoformátové fotografie na plátně, tentokrát již s pořadovým číslem ŠEST, tradičně v sýpce Kláštera Plasy.

Letos se tato akce bude konat též u příležitosti 35. výročí velké mezinárodní fotografické výstavy 9+9, která se uskutečnila v areálu kláštera (1981) a 330ti let plaských hodin na věži sýpky (1686).

Celý článek...
 
Národní soutěž amatérské fotografie České republiky. PDF Tisk

Co je to Národní soutěž amatérské fotografie? Soutěž, jejíž kvalita a obliba dovolila, aby se stala soutěží, která bez přerušení existuje již 45 let. Národní soutěž od svého vzniku v roce 1970 prodělala samozřejmě nejrůznější změny.  První ročníky se střídaly se slovenskou soutěží AMFO a konaly se jednou za dva roky. V posledních letech je samozřejmostí každoroční konání. 

Celý článek...
 
V květnu Svitavy opět žijí fotografií PDF Tisk

35. ročník Národní soutěže amatérské fotografie vyvrcholil v sobotu 16. května 2015 v Ottenderfově domě ve Svitavách, kde se od 10,30 hodin uskutečnilo vyhlášení výsledků a předání ocenění. 

V letošním ročníku porota pod vedením doc. Josefa Ptáčka rozdělila ceny takto:

Celý článek...
 
Svitavy v květnu opět budou žít fotografií PDF Tisk

34. ročník Národní soutěže amatérské fotografie, který z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádají NIPOS-ARTAMA a Svaz českých fotografů spolu se Střediskem kulturních služeb města Svitavy za spolupráce Městského muzea a galerie ve Svitavách, Střediska amatérské kultury Impuls Hradec Králové a Společnosti přátel fotografie bude mít vrchol ve Svitavách v sobotu 10. května 2014. Tady se uskuteční vyhlášení výsledků a zahájení výstavy největší amatérské fotografické soutěže v České republice – 34. národní soutěže amatérské fotografie 2014.

Co je to Národní soutěž amatérské fotografie? Soutěž, jejíž kvalita a obliba dovolila, aby se stala soutěží, která bez přerušení existuje již 44 let.

Seznam vystavujících(Excel)

Celý článek...
 
Česká krajina - místo, kde žiju PDF Tisk

Další ročník soutěže Všichni mohou fotografovat „Česká krajina -  místo, kde žiju“ bude vyhlášen ve čtvrtek, 21. listopadu na večeru, který pořádá Mezinárodní Jazyková Škola O'Key . Večer mimo vyhlášení soutěže bude věnovaný  15. narozeninám školy a otevření autorské výstavy fotografií Natalii Smorodinove - vítězky třetího ročníku fotografické soutěže «Všichni mohou fotografovat».

Celý článek...
 
Národní soutěž amatérské fotografie se představí v Turnově PDF Tisk

V květnu letošního roku se uskutečnil již 33. ročník Národní soutěže amatérské fotografie.V sobotu 8. srpna 2013 bude v galerii Safír v Muzeu Českého ráje v Turnově zahájena výstava oceněných fotografií z kategorie jednotlivců, která potrvá do 6. září 2013. V prosinci pak zde bude možné vidět oceněné snímky, které do soutěže zaslaly fotokluby.

Celý článek...
 
Svitavy v květnu opět budou žít fotografií PDF Tisk
Co je to Národní soutěž amatérské fotografie? Soutěž, jejíž kvalita a obliba dovolila, aby se stala soutěží, která bez přerušení existuje již 43 let. Letošní  33. ročník bude mít vrchol ve Svitavách v sobotu 11. května 2013. Tady se uskuteční vyhlášení výsledků a zahájení výstavy největší amatérské fotografické soutěže v České republice. 
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 2 z 5