Úterý, 04 Srpen 2020
Proč se zaregistrovat? PDF Tisk Email
Pro čtenáře našich webových stránek Svazu a především pro členy je vhodné se registrovat jako konkrétní uživatel.Získáte tak přístup do "Menu přihlášených". Tím máte možnost publikovat například zajímavý odkaz, pořádanou akci či článek na našich webových stránkách (ne však reklamu a akce vysloveně komerkčního a výdělečného charakteru). Po souhlasu administrátora budou ihned příspěvky zveřejněny na stránkách. Dostupný je i seznam členů SČF s údajem města, kde žijí. Výhledově počítáme i s vytvořením sekcí pro jednotlivce, fotokluby či určité oblasti územní i zájmové. Domníváme se tak, že by webové stránky Svazu mohly být zajímavější a bohatší pro všechny čtenáře.
Přihlásit se jako uživatel je možno přes menu v dolním levém rohu domovské stránky : Login formulář - "Vytvořte jej" (myšleno účet - ovšem že je to zadarmo, pouze matoucí název)! Po odeslání registrace získáte přístup jménem a heslem do uživatelské části po ověření přes Vaší E-mail adresu. (Podívejte se do svého E-mailu!)
Upozornění! Ve chvíli, kdy se zaregistrujete, nebudete mít ihned možnost publikace(třeba článku).Až po několika maximálně dnech(ale nejspíše podstatně dříve) po převedení Vaší registrace jako možného autora.