Středa, 15 Červenec 2020
Členská výstava na téma Rodina PDF Tisk
Vystavující autoři na členské výstavě SČF na téma "Rodina":
Andrej Barla, Irena Bucharová, Karel Čapek, Josef Čermák, František Dostál, Ludmila Dušková, Jaromír Hvižď, Iva Gantnerová, Kateřina Göttlichová, Štěpán Holčák, Michal Hron, Jiří Chmelík, Vladislav Jasiok, Jaroslav Klásek, Tomáš Klika, Miloš Komárek, Pavel Křepinský, Jan Kufa Kičeřok, Václav Lahovský, Lubomír Martínek, Anna Masníková, Světlana Mazepina, Jaroslav Mejvald, Jan Pakosta, Olga Persson, Zdeněk Ráž, Eva Rusová, Milan Sedláček, Karel Slánský, Jiří Synek, Vladimír Skalický, Eva Stanovská, Duško Šajkovič, Jaroslava Šálková, Jarmila Šmerhová, Martina Šimková, Věra Široká, Antonín Špát, Jiří Tondl, Vít Vaďura, Lukáš Vavrečka, Hana Větrovská, Pavla Vrbová, Jiří Všetečka, Alena Vykulilová, Bořek Zasadil, Karel Zakar, Marta Zelenská, František Zemek, Jiří Zerzoň.

 
PRAHA FOTOGRAFICKÁ - upozornění! PDF Tisk
Všechny případné další potencionální účastníky  PRAHY FOTOGRAFICKÉ upozorňujeme, že uzávěrka soutěže byla posunuta na 15.4.2010.
 
Upozornění členům SČF... PDF Tisk
Prosíme veškeré členstvo SČF, aby nezapomnělo přispět čl.příspěvkem pro letošní rok. Po neblahých zkušenostech z minulých let se předsednictvo dohodlo, že hotové legitimace pro letošní rok bude poštou zasílat až po objevení se platby na bankovním účtu případně po osobní platbě např. v galerii Svazu. Blíže viz článek "Nový rok 2010" níže. Veškerá agenda a legitimace včetně poštovného nejsou zdarma a není ji možno hradit z vlastních prostředků. Předem děkujeme za pochopení situace.
 
PRAHA FOTOGRAFICKÁ V ROCE 2010 PDF Tisk
Blíží se uzávěrka 14. ročníku populární soutěže pražských fotografií a fotografů z celého světa. Fotografové amatéři i profesionálové mohou přihlásit své fotografie do 28.února 2010. Podmínkou je, aby tyto fotografie vznikly v období od uzávěrky minulého ročníku, tedy od začátku února 2009. Soutěží se opět ve čtyřech základních: Krása Prahy a její proměny, Problémy Prahy, Lidé v Praze a Kronika hlavního města a dvou speciálních kategoriích pouze pro tento rok: Hudba v Praze, Městská část Podolí a Braník. Díky sponzorům jednotlivých kategorií – firmy Canon, Et netera,  Excel foto, Foma Bohemia, Centrum FotoŠkoda, Nikon, Olympus a Pentax – budou ve všech uděleny ceny a navíc cena pro nejlepší černobílou a nejlepší digitálně upravenou fotografii. Přihlášky do soutěže lze získat zde. Výstava proběhne v jarních měsících na Staroměstské radnici v Praze. Nezapomeňte tedy uplatnit své snímky hlavního města  a připojit se k jeho nejlepším fotografům.
(Další soutěže, propozice a přihlášky v sekci Soutěže!)
 
Nový rok 2010 PDF Tisk
Vážené členky a  členové Svazu českých fotografů, milé fotografky a fotografové, kolegové a kolegyně, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši věrnost organizaci a potěšit Vás příslibem mnoha pěkných akcí i v následujícím roce.
Můžete vystavovat spolu s ostatními na druhé velké členské výstavě, publikovat v ročence SČF, zúčastnit se soutěží, workshopů a besed, které pro Vás pořádáme, můžete na svou legitimaci získat slevu v Centru Foto Škoda, na řadě výstav a dalších akcí.
Konec roku je však zároveň také dobou, kdy je třeba zaplatit členský příspěvek na rok 2010. Stejně jako v loňském roce činí tento příspěvek 300 Kč pro výdělečně aktivní a 200 Kč pro důchodce a studenty.
A jak budeme letos platit? Nejjednodušší je to bankovním převodem na účet SČF č.194149590/0300 vedený u ČSOB. Můžete také zaplatit složenkou na uvedený účet, jako variabilní symbol platby uvedete číslo své členské legitimace (důležité pro identifikaci platby!). Pokud nemáte možnost si tuto složenku opatřit, prosíme napište nám a my Vám ji pošleme poštou. Pražáci, eventuálně návštěvníci Prahy, mohou též zaplatit hotově v Galerii SČF, Kollárova 14, Praha 8 (otevřeno út – so 14-18 hod.), kde si zároveň mohou prohlédnout aktuální výstavu a vyzvednou letošní členskou ročenku. Jelikož se doba ukončení platnosti blíží prosíme proveďte platbu co nejdříve. Všem, jejichž platbu obdržíme do 31.ledna 2010, zašleme obratem novou členskou legitimaci. Přejeme Vám úspěšný Nový rok a dobré světlo pro Vaše fotografie.
Vaše předsednictvo SČF
 
« ZačátekPředchozí515253545556575859DalšíKonec »

Strana 59 z 59