Neděle, 23 Únor 2020
Fotoklub Jaroměř opět na 1.místě PDF Tisk
Fotovýstava DEN FOTOGRAFIE 2010, jejímiž hlavními organizátory byly letos Sekce fotografů regionu Náchod, Regionální muzeum v Náchodě, Městský úřad Broumov  a Informační centrum Broumovska, má své vítěze.Odborná jury za asistence pana profesora Ludvíka Barana provedla výběr těch nejlepších snímků. Za fotoklub MKS Jaroměř výstavu obeslali Ing.Josef Podvalský a Vladimír Oliva, který získal za snímek Chaloupka stejně tak jako v loňském ročníku první místo.Je to jeho již  čtvrté ocenění v této foto soutěži. Blahopřejeme.
 
Smutná zpráva PDF Tisk

V úterý 1.února 2011 večer zemřel ve věku 85 let známý fotograf Milan Borovička. Rozloučení proběhne 11.2.2011 v evangelickém kostele ve Valašském Meziříčí. Nad jeho snímky na něho budeme stále vzpomínat.

 
Uzávěrka 15.ročníku Prahy fotografické se blíží PDF Tisk
Připomínáme uzávěrku soutěže Praha fotografická 2010 - 15.ročník, která je 28.února 2011. Nezapomeňte si stáhnout přihlášku. Akceptovány jsou snímky vzniklé v loňském roce a letos do data uzávěrky. Speciální kategorie pro 15.ročník jsou Děti v Praze a Městská část Praha 1- Josefov. Těšíme se na Vaše snímky a věříme, že jich bude v jubilejním roce rekordní počet.
 
Výstava Po stopách K.H.Máchy v České Lípě PDF Tisk
Výstava S fotografy po stopách K.H.Máchy bude reprizována v Galerii Deja vu, Kulturní dům Crystal,  Česká Lípa,ulice  Boženy Němcové 2942. Slavnostní zahájení se koná ve středu 2.února 2011 v 17 hodin. Snímky z workshopu pořádaného SČF tam budou vystaveny do konce února.
 
Křest knihy„Od sportu fotografického k umělecké fotografii“ PDF Tisk

 Přijďte spolu s námi „přivítat“ knihu „Od sportu fotografického k umělecké fotografii“ autorů Pavly Vrbové a Josefa Mühldorfa, kterou vydalo Národní informační a poradenské středisko pro kulturu (NIPOS). Křest se uskuteční 26. ledna 2011 v Literární kavárně Knihkupectví Academia, Praha 1, Václavské nám. 34  v 17. hodin.

Celý článek...
 
Výstava S fotografy po stopách K.H.Máchy prodloužena PDF Tisk
Výstava v Galerii Svazu českých fotografů věnovaná výsledkům workshopu k 200.výročí narození slavného českého básníka je prodloužena do 15.1.2011. Všechny, kdo ji dosud neviděli, srdečně zveme.
 
Dobré světlo do nového roku PDF Tisk
Děkujeme všem, kdo nám poslali PF a  přání do nového roku, a přejeme také všem našim příznivcům mnoho štěstí, zdraví, osobních i  pracovních úspěchů, krásné fotografie a hlavně dobré světlo v celém roce 2011.
Vaše předsednictvo SČF
 
Autor Svazu českých fotografů – ASČF PDF Tisk

Pravidla pro udělení titulu

Titul Autor Svazu českých fotografů se uděluje autorům, jejichž autorská tvorba dlouhodobě prokazuje vysokou uměleckou a estetickou úroveň i technické provedení a je prezentována jak na národních, tak mezinárodních výstavách. Titul uděluje SČF svým členům. Výjimečně je možno udělit titul ASČF osobnostem české fotografie, které nejsou členy SČF, ale jejich význam a úloha v české fotografii je nepopiratelná. Titul může být udělen jen fotografům za jejich tvorbu.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí515253545556575859DalšíKonec »

Strana 54 z 59