Neděle, 23 Únor 2020
Setkání fotoklubů - Svitavy 2011 PDF Tisk
Vážení přátelé fotografie,
za dveřmi je 31. ročník Národní soutěže amatérské fotografie ve Svitavách. V předvečer loňského slavnostního vyhlášení proběhlo setkání členů fotoklubů, kteří se této soutěže v minulosti účastnili. Na setkání přijely fotokluby Kontakt Hodonín, Třebíčské fotografické sdružení, Alfa Pardubice, Svitavy, Lanškroun, 1.ČKFA Nekázanka, Náchod, Jablůnkov, stejně jako členové vedení SČF, členové poroty Národní soutěže i hosté z Polska a Slovenska.
Po dobré zkušenosti jsme se rozhodli toto setkání v letošním roce zopakovat.
Dovolte, abychom i váš fotoklub pozvali na setkání, které se uskuteční v pátek 13. května 2011.
 
Celý článek...
 
Fotografování baletu... PDF Tisk
Kolegyně, kolegové, členové SČF,
kdo má zájem fotografovat “Balet“, má v následujících dnech možnost to zkusit. Podařilo se dohodnout se Státní operou Praha, že je možno po skupinách 4-6 fotografů být při zkouškách v baletních sálech a na jevišti.
Celý článek...
 
Členská výstava 2011 PDF Tisk

Tématem letošní, v novém podání již třetí členské výstavy Svazu českých fotografů bude Zátiší. Pokud máte zájem se této výstavy zúčastnit, zašlete prosím své snímky do 18. března 2011 na adresu Svaz českých fotografů, Trojanova 9, 120 00 Praha 2. Osobně je lze doručit na adresu Artama, Blanická 4, 120 00 Praha 2, p.Sedláček nebo sekretariát, po-pá 8-16 hod.

 

Celý článek...
 
Uzávěrka Praha fotografická prodloužena PDF Tisk
Uzávěrka soutěže Praha fotografická byla prodloužena do 15.března 2011. Vzhledem k uzavření Galerie SČF v Kollárově ulici v Karlíně je třeba při osobním dodání doručit fotografie na adresu Artama, Blanická 4, Praha 2, p.Sedláček nebo sekretariát. Poštovní adresa je platná. Těšíme se na vaše fotografie. Informace na tel.721843942. Fotografie lze se slevou 20-30 % pořídit i v ČS FOTOLAB,Seydlerova 13, 158 00 Praha 5, http://www.csfotografie.cz/cs-fotolab/cs-fotolab.html Je však nutno se prokázat přihláškou do soutěže Praha fotografická
 
Repriza výstavy Přítomnost Braníka a Podolí na Novodvorské PDF Tisk
Svaz českých fotografů a OC Novodvorská Plaza vás zvou na zahájení výstavy Přítomnost Braníka a Podolí, které se koná v úterý 15.2. 2011 v 17 hodin v přízemí obchodního centra Novodvorská Plaza, Praha 4, Novodvorská 136. Výstava je výsledkem workshopu na téma Současná tvář městské části Praha 4 – Braník a Podolí uspořádaného ve   spolupráci s Katedrou kulturologie FF UK  a součástí projektu podpořeného Ministerstvem kultury ČR a hlavním městem Prahou.Potrvá do 31.3.2011.
Celý článek...
 
MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE PDF Tisk
Vážení přátelé fotografové, kamarádi, tak jako v předchozích letech, připravuji již čtvrtý ročník výstavního projektu
MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE
Jedná se o přehlídku rozměrově maximálních fotografií ve volném prostoru sklepení Zámečku u Rudoltic ve Východních Čechách.
Tak jako v předchozích letech, tak i letos bude sklepení zámečku otevřeno po celé léto. Za tři roky tyto výstavy navštívilo více než 15.000 návštěvníků. Výstava probíhá od zahájení turistické sezóny v květnu do pozdního léta (říjen).
Celý článek...
 
Připomínáme uzávěrku soutěže o Mistra SČF PDF Tisk
Snímky do soutěže je třeba poslat do 15.února 2011. Více informací v oddílu Články.
 
Výstava o Máchovi v České Lípě PDF Tisk
Reprízu výstavy S fotografy po stopách Karla Hynka Máchy zahájili v Kulturním domě Crystal v České Lípě předsedkyně SČF Věra Matějů  a Petr Novák, ředitel kulturního domu. Za fotografy byli přítomni Vlasta Ratislavová a Václav Lahovský, za organizátory Jiří Římánek, ředitel agentury Studio Rema 93. V těchto dnech je již k dispozici i katalog výstavy a workshopu. Další repríza bude v dubnu v Městské knihovně v Doksech, poté se v květnu výstava přestěhuje do Litoměřic. Více na
http://www.i-noviny.cz/ostatni-kultura/machovsti-fotografove-vystavuji-v-crystalu  
 
« ZačátekPředchozí515253545556575859DalšíKonec »

Strana 53 z 59