Výstava zahájena, ocenění Mistr svazu udělena

Vernisáží 7. října 2021 započala letošní svazová výstava na téma Voda – základ života. Pokud jste se nemohli zúčastnit, doporučujeme návštěvu naplánovat, výstava potrvá do 21. 11. 2021. Současně v reflektáři kláštěra proběhlo předání titulů novým Mistrům svazu. Pár fotografií ze zahájení výstavy.

Vážení fotografové, účastníci soutěže o MISTRA SVAZU 2020 a 2021, členové Svazu českých fotografů.
Dovoluji si Vám oznámit výsledek výše pojmenované soutěže, kdy bylo nutno spojit oba ročníky z důvodu pandemie a tím Vaše pravděpodobné omezené možnosti fotografování v exteriérech či interiérech. Číst dále >

Výsledky Národní soutěže amatérské fotografie 2021.

Foto: Roman Löwinger

41. ročník Národní soutěže amatérské fotografie, který z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádají NIPOS-ARTAMA a Svaz českých fotografů z. s. spolu se Střediskem kulturních služeb města Svitavy za spolupráce Městského muzea a galerie ve Svitavách, Impuls Hradec Králové centrum podpory uměleckých aktivit a Společnosti Praha fotografická z. s. měl svůj druhý vrchol 28. srpna 2021 opět ve Svitavách. Tady se v sále kulturního střediska „Fabrika“ uskutečnilo vyhlášení výsledků největší amatérské fotografické soutěže v České republice a zároveň vzpomenulo na uplynulých 40 ročníků.

V letošním ročníku ocenění převzali: Číst dále >

Svitavy 2021 – 41. ročník – fotky

Prohlédněte si pár fotek ze slavnostního vyhlášení výsledků 41. ročníku Národní soutěže a výstavy amatérské fotografie ve Svitavách.
Pokud se s námi chcete podělit i o svoje fotografie z této akce, zašlete je na adresu roman.lowinger@scf.cz a přidáme je do galerie na Zoneramě. Číst dále >