Úterý, 23 Říjen 2018
Nová adresa Svazu českých fotografů PDF Tisk
Připomínáme, že od srpna 2016 má Svaz českých fotografů novou korespondenční adresu: Fügnerovo náměstí 1866/5 • P.O.BOX 12 • 120 21 Praha 2 !!!
 
Registr členů SČF PDF Tisk
Vzhledem k tomu, že se blíží  zahájení členské výstavy SČF a zároveň  valná hromada - sjezd SČF, publikujeme seznam členů SČF. Dle stanov jsou to ti, co zaplatili letos členské příspěvky, ale i ti, co zaplatili přinejmenším loňského roku ( a jistě letos ještě dluh doplatí).
Pokud by údaje jakkoliv u někoho nesouhlasily, prosíme dejte vědět nejlépe E - mailem či telelefonicky.
Celý článek...
 
Členská výstava Proměny krajiny PDF Tisk
Členská výstava Proměny krajiny bude zahájena spolu s celkovou expozicí Proměny  zahrnující nejen  členskou výstavu Proměny krajiny, ale i výstavu 100 let očima fotografů ze Sbírky SČF věnovanou výročí založení republiky, výstavu Mistr SČF 2018 a jeho kandidáti a výstavu Reflexe slovenských kolegů ze Zväzu slovenských fotografov,  v sobotu 10. listopadu 2018 v 16,30 hodin v klášteře Panny Marie Sněžné, Praha 1, Jungmannovo náměstí 18. Předpokládaný termín výstavy byl změněn vzhledem ke konání valné hromady SČF - sjezdu, na který vernisáž naváže.
Celý článek...
 
Workshop Hlubočepy PDF Tisk

Zveme vás k účasti na workshopu na téma Hlubočepy, který je v rámci cyklu Praha dříve a nyní již desátým. Fotografování bude probíhat během několika dvouhodinových procházek s vytipováním zajímavých míst kunsthistorikem dr. Vladimírem Czumalou. Mezitím budou účastníci samostatně fotografovat s možností konzultací. Vzniklé fotografie s komentáři budou pravidelně vystavovány na webu a postupně hodnoceny a vybírány na výstavu a do publikace. Workshop je pořádán v koordinaci s fotografickou soutěží Praha fotografická.

Přihlásit se lze na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo přijít rovnou na první soustředění – procházku workshopu, které proběhne v sobotu 13. října 2018 od 11, 30 hod. Sejdeme se u pomníku obětem 2. světové války při ulici Na Zlíchově pod kostelem sv. Filipa a Jakuba. Doprava: Tramvaje č. 4, 5, 12, 20, 30, zastávka Zlíchov a pár kroků zpátky.

 
NÁRODNÍ SOUTĚŽ A VÝSTAVA AMATÉRSKÉ FOTOGRAFIE 2019 - 39. ročník PDF Tisk

Předkládáme zájemcům propozice a přihlášku dalšího ročníku největší amatérské fotografické soutěže.

Celý článek...
 
FOTOEXPO 2018 – opravdový svátek fotografie, kde nemůžete chybět! PDF Tisk

Léto pomalu končí, přichází podzim a s ním i nepřehlédnutelná událost v oblasti fotografie, fotografické techniky a všeho co se kolem focení točí – FOTOEXPO 2018. Již šestý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie bude zahájen v sobotu 20. října 2018 v Národním domě na Vinohradech. A bude se na co dívat a co zkoušet! Samotný program narostl do takových rozměrů, že se již nevejde do třech pater krásného novorenesančního objektu a bude probíhat i v prostorách Arcibiskupského gymnázia, které je hned oproti.
Celý článek...
 
Uzávěrka desáté členské výstavy SČF PDF Tisk

Nezapomeňte na uzávěrku desáté členské výstavy s tématem Proměny krajiny. Výstava bude zahájena 110. listopadu 2018 v 17 hod. v Ambitu kláštera Panny Marie Sněžné v Praze. Každý člen může zaslat maximálně 5 fotografií ve výstavním formátu 30x40 cm a větší, každý přihlášený řádný člen (to předpokládá zaplacené příspěvky za rok 2018 a 2017 ), má nárok na vystavení minimálně jedné fotografie. Poslat fotografie lze do 15. září 2018.

 
100 let očima fotografů ze Sbírky SČF PDF Tisk

NIPOS, Národní archiv ČR a Svaz českých fotografů si vás dovolují pozvat na zahájení putovní výstavy 100 let očima fotografů ze Sbírky Svazu českých fotografů, které se koná dne 8.8.2018 v 17 hodin ve vestibulu Národního archivu ČR, Archívní 4, Praha 4. Výstava v NA ČR potrvá do 10.10.2018, po té bude představena na dalších místech v Praze i mimo ni. Na výstavě je zastoupeno 120 fotografů.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 58