Pondělí, 21 Leden 2019
Soutěže
Plaská Lípa 5 PDF Tisk Email
 Fotoklub Plasy ve spolupráci s NTM Praha, NPÚ Plzeň, Klášterem Plasy, MěÚ Plasy a generálním partnerem Energoslužby, s.r.o.  a pod patronátem člena Rady Plzeňského kraje pro životní prostředí a zemědělství Ing. Petra Smutného vyhlašuje 5. ročník FOTOSOUTĚŽE Plaská Lípa na téma "Voda v české krajině"
Celý článek...
 
Hory a mesto 2011 PDF Tisk Email

Súťaž Hory a mesto 2011

Medzinárodný filmový festival Hory a mesto už tradične vyhlasuje fotografickú súťaž pre všetkých nadšencov a milovníkov hôr, prírody a adrenalínového športu. Fotografie sa môžu prihlasovať v troch tematických kategóriách:

Horské športy

Horská kultúra / ľudia

Horská krajina (panoráma, flóra, fauna)

Uzávierka na prihlasovanie fotografií: 15.3.2011

Celý článek...
 
Oka - mžiky života PDF Tisk Email

Vyhlašovatel: Krajská knihovna v Pardubicích, odděleníKS,         Garantem soutěže: Eva Stanovská

Kategorie: A/ KRAJINA

- Krajina je široký pojem, široká je i krajina sama. Očekáváme fotografie pořízené venku ve volné přírodě, záběry přírodních scén, rostlin v krajině, širokých pohledů i detailů. Krajina může být nedotčená, poznamenaná činností člověka, i člověk je součástí krajiny, neboť ji přetváří, ovlivňuje a žije v ní.

B/ KRAJINA MĚSTSKÁ

- Urbanistika měst vytváří základ městské krajiny. Dotváří ji člověk, který zde žije, pracuje, baví se. Očekáváme fotografie městského (vesnického) prostředí, široké pohledy,  detaily, ne prosté fotografie architektury, pokud nemají přesah vztahující se k žití obyvatel, ani portréty lidí.

C/ KRAJINA MÝCH PŘEDSTAV  

- Každý si v sobě nese krajinu svého nitra, krajinu imaginární. V této kategorii se nekladou meze fantazii, možné je využit fotografických triků, koláží, úprav, variací na klasické postupy.

 Kalendář soutěže:  

Vyhlášení soutěže 30. ledna 2011

Uzávěrka                  30. září 2011

Propozice a přihláška

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 3 z 3