Pondělí, 21 Leden 2019
Soutěže
Tradiční soutěž o workshop na ostrově Hvar PDF Tisk Email
Jeden z nejoblíbenějších fotografických workshopů letos v květnu slaví XX. pokračování, kterého se můžete zúčastnit na nejlepších lokacích. A vy ho můžete dokonce vyhrát!

WORKSHOP HVAR        Podmínky soutěže:

Celý článek...
 
Soutěž o Mistra Svazu českých fotografů PDF Tisk Email
Předsednictvo Svazu českých fotografů, stejně jako v minulosti, vyhlásilo pro rok 2011 Soutěž o Mistra Svazu českých fotografů. Soutěže se mohou zúčastnit všichni členové SČF, kteří jsou nejméně dva roky členy svazu (mají zaplaceny členské příspěvky).
Autor může do této soutěže přihlásit nejméně 10 a nejvíce 20 fotografií formátu min. 20x30 cm, případně odvozeniny tohoto formátu se zachováním delší strany. Snímky nesmí být starší 2 let. Stejnými snímky je možné soutěž obeslat jen v jednom ročníku.
Uzávěrka soutěže je 29. 2. 2012.        Přihláška
 
Celý článek...
 
2. ročník soutěže „Všichni mohou fotografovat“. PDF Tisk Email
Mezinárodní jazyková škola O'key spolu se Svazem českých fotografů pořádají fotografickou soutěž na téma „Lidé a jejich zvyky".
Posláním soutěže je konfrontace tvorby fotografů, kteří nejsou na své tvorbě existenčně závislí. Měla by přispět ke zvýšení úrovně amatérské fotografie, dát možnost co nejširšímu okruhu fotografů porovnat své snímky s ostatními a v neposlední řadě umožnit prezentaci jejich tvorby.
Veškeré podmínky soutěže, kalendář soutěže a přihlášku je možno získat zde.
Změna kalendáře soutěže!!!
Pořadatelé 2. ročníku soutěže „Všichni mohou fotografovat" prodlužují jednotlivé termíny soutěže takto:"
Uzávěrka prvního kola soutěže 10. 3. 2012

Vyhodnocení prvního kola a oznámení postupujícím do 17. 3. 2012

Příjem fotografií do druhého kola                                   do 30. 3. 2012

Hodnocení fotografií druhého kola na Facebooku     do 6. 4. 2012

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen soutěže a zahájení výstavy se koná na Dnu spletených jazyků Mezinárodní jazykové školy O´key: 13. 04. 2012

Pořadatelé děkuji za pochopení.
 
32. NÁRODNÍ SOUTĚŽE A VÝSTAVY AMATÉRSKÉ FOTOGRAFIE 2012 PDF Tisk Email
Z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury soutěž pořádají NIPOS- ARTAMA a Středisko kulturních služeb Svitavy, za spolupráce Městského muzea a galerie ve Svitavách, Svazu českých fotografů, Střediska amatérské kultury Impuls Hradec Králové a Společnosti přátel fotografie. Posláním soutěže by měla být konfrontace tvorby fotografů, kteří nejsou na své tvorbě existenčně závislí. Národní soutěž a následné výstavy mají za úkol nejen představit to nejlepší, co se v posledním období zrodilo na celostátní úrovni, nýbrž také na základě porovnání jednotlivých snímků a hodnocení poroty napomoci k dalšímu uměleckému růstu amatérské fotografie. Propozice a přihlášku ve formátu Word lze získat zde.....
 
Soutěže Junior SČF PDF Tisk Email
Z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádá Svaz českých fotografů ve spolupráci s NIPOS–ARTAMA postupovou fotografickou soutěž Junior jako předkolo 32. národní soutěže amatérské fotografie 2012.
Posláním soutěže je konfrontace tvorby mladých  fotografů do 21 let, kteří nejsou na své tvorbě existenčně závislí. Tato soutěž a následné výstavy mají za úkol nejen představit to nejlepší, co se v posledním období zrodilo v mládežnické kategorii na celostátní úrovni, nýbrž také na základě porovnání jednotlivých snímků a hodnocení poroty napomoci k dalšímu uměleckému růstu amatérské fotografie.
 
Náchodská Prima sezona PDF Tisk Email
Z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádají O.S. Náchodská Prima sezona, město Náchod,  ve spolupráci s NIPOS–ARTAMA  v rámci festivalu studentské tvořivosti Náchodská Prima Sezona postupovou fotografickou soutěž jako předkolo 32. národní soutěže amatérské fotografie 2012 .
Posláním soutěže je konfrontace tvorby mladých  fotografů do 21 let, středoškoláků, kteří nejsou na své tvorbě existenčně závislí. V průběhu roku se koná velký počet fotografických soutěží, přehlídek či mapových okruhů, které však mají ve své většině pouze regionální dosah. Tato soutěž a následné výstavy mají za úkol nejen představit to nejlepší co se v posledním období zrodilo v mládežnické kategorii na celostátní úrovni, nýbrž také na základě porovnání jednotlivých snímků a hodnocení poroty napomoci k dalšímu uměleckému růstu amatérské fotografie.
 
ŽIDLE PDF Tisk Email

U příležitosti 20.výročí výroby židlí v Otrokovicích vyhlašuje firma RIM-CZ, spol. s r.o.

                         Fotosoutěž na téma „ŽIDLE“


Celý článek...
 
Soutěž FOTOMIX - Amatérská fotografie Plzeň 2011 PDF Tisk Email

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu ve spolupráci se Svazem českých fotografů vyhlašuje 14. ročník soutěže Amatérská fotografie Plzeň 2011 pod názvem FOTOMIX. Fotografická soutěž je určena pro širokou veřejnost, která se fotografováním nezabývá profesionálně.

Celý článek...
 
ROK NA VSI – VE MĚSTĚ PDF Tisk Email
Obecní knihovna v Žilině (okres Kladno) vyhlašuje  fotografický projekt a soutěž

ROK NA VSI – VE MĚSTĚ

Zachytili jste zajímavou událost, krajinu či běžný život ve vaší vesnici či městě?
Nebo se na takovou fotografii teprve chystáte?

Neváhejte nám vaše dílo zaslat  do 31. srpna 2011

Z obdržených fotografií bude realizována výstava v knihovně a tři nejlepší autoři budou oceněni zajímavými publikacemi.

Jednotlivé fotografie nebo soubor maximálně3 fotografií (barevné i černobílé) v obvyklém formátu (jpeg, tiff apod.) můžete zasílat na e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Další podrobnosti a podmínky jsou na webu knihovny  www.knihovnazilina.unas.cz
 
Zaostřeno na Jizerky PDF Tisk Email

Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor ve spolupráci s občanským sdružením Náš kraj a Správou CHKO Jizerské hory vyhlásila fotosoutěž s příznačným názvem Zaostřeno na Jizerky.  Do soutěže se může přihlásit každý, kdo zašle papírově i emailem fotografie s tématikou Jizerských hor. Jeden autor může zaslat maximálně čtyři snímky a to až do 12.6.2011, kdy je uzávěrka.

Další informace o fotosoutěži (pdf)....

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 2 z 3