Sobota, 15 Prosinec 2018
Fotografická soutěž VVZPO "Život bez bariér" PDF Tisk Email
Vládní výbor pro zdravotně postižené občany (VVZPO) vyhlásil 11. července t.r. I. ročník fotografické soutěže Život bez bariér.

Soutěž je vyhlašována s cílem upoutat pozornost médií k tématu zdravotního postižení a jejich prostřednictvím pozitivně ovlivňovat mínění a postoje veřejnosti vůči osobám se zdravotním postižením.
Do fotografické soutěže mohou být přihlášeny takové fotografie, které nejlépe zobrazují rovnocenné zapojení lidí se zdravotním postižením do společenských aktivit.

Dílo se přihlašuje do soutěže na sekretariát Vládního výboru pro zdravotně postižené občany (VVZPO), na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript - a to do 14. října 2016.
Fotografie se zasílají ve formátu JPG ve velikosti max. 6 MB. Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři z České republiky. Do soutěže budou přijaty od každého autora maximálně 3 snímky.

Bližší informace pro přihlášení naleznete v Propozicích fotografické soutěže:
 http://www.vlada.cz/assets/ppov/vvzpo/cena-za-publicisticke-prace/Propozice-Fotograficka-soutez-Zivot-bez-barier.doc

Info soutěži na webu:
http://www.vlada.cz/cz/ppov/vvzpo/cena-za-publicisticke-prace/xxii--rocnik-ceny-vvzpo-za-publicisticke-prace-137919/

Další případné informace k soutěži podává:
Petra Nováková, tel.: 224 002 316, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .