Pondělí, 21 Leden 2019
Letní fotografická škola v Bystřici nad Pernštejnem PDF Tisk Email

Dovolujeme si Vás, Vaše členy a všechny, kteří by si rádi přijeli zafotit na Vysočinu, pozvat na setkání fotografů – na fotografický workshop 10. – 12. 8. 2012 v Bystřici nad Pernštejnem.

Na výběr bude ze dvou tvořivých dílen – dokumentární a umělecké a zveme k účasti všechny, kteří mají chuť objevovat něco nového, bez omezení stupně pokročilosti v oboru fotografie, věku či fototechniky, kterou používají.

Obě dílny slibují víkend plný zábavy a skvělých fotografických zážitků ve spojení s Vavřineckou poutí, festivalem Bystřické léto a Srazem historických vozidel a šlapacích autíček. Pro zájemce je možnost ubytování v ceně 200 Kč za noc.

Fotografie pořízené v průběhu obou dílen vytvoří na závěr víkendu velkolepou show pod širým nebem. Snímky budou  sestaveny do autorských prezentací a promítány formou audiovizuální projekce v rámci závěrečného večera 12. srpna na velkoformátové plátno v propojení s hudbou. Jak účastníci Letní fotografické školy, tak i občané a návštěvníci Bystřice nad Pernštejnem mají možnost těšit se na neobvyklou podívanou, prolínání uměleckých žánrů a neotřelé umělecké vidění lidí, dějů a známých míst očima fotografů.

Více informací, program a přihlášku naleznete  na http://www.fotosoutez-bystricko.cz/pages/letni-fotograficka-skola

Těšíme se na setkání, za organizátora občanské družení KUMŠT s pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Milada Krásenská