Sobota, 21 Duben 2018
Uzávěrka členské výstavy již za týden PDF Tisk
Poslední možnost doručení fotografií na členskou výstavu s tématem Živá příroda je 15.září 2016 na novou adresu Svazu českých fotografů. Těšíme se na vaše fotografie.
 
VODA - nejen dárkyně života PDF Tisk

Kdo?

Kde?

Kdy?

Břetislav Jansa 

Galerie Safír, museum Českého ráje v Turnově

27.9. - 25.10.2016

Vernisáž se koná 27.9.2016 v 15.00 hod.

Celý článek...
 
Derniéra 36.národní soutěže amatérské fotografie 2016 v Liberci PDF Tisk

Zveme Vás a Vaše přátele na  výstavu fotografií z 36.národní soutěže amatérské fotografie 2016, dernisáž s komentovanou prohlídkou a seminářem doc. MgA. Josefa Ptáčka na téma "Jak se fotografuje divadlo".

 Sobota 27.srpna 2016 v 16,30 hodin  Lidové sady Liberec

 Na setkání se těší SČF

 
EPOS PDF Tisk

EPOS / fotografie 1966-1981
Jiří Horák, Rostislav Košťál, František Maršálek, Petr Sikula
Dům umění města Brna, 28. září až 13. listopadu 2016
vernisáž 27. září 2016
kurátor a koncepce výstavy: Pavel Vančát
odborná spolupráce: Ladislav Plch, Antonín Dufek

Celý článek...
 
VÍKEND FOTOGRAFIE V PLASÍCH PDF Tisk

Společnost Plasy sobě a Svaz českých fotografů pořádá v Plasích (severní Plzeňsko) víkend fotografie v areálu plaského kláštera a jeho blízkém okolí pro členy SČF a další přátele fotografie.Celý tento víkend je zaměřen na fotografování (především architektury), diskuse, přednášky a několik vernisáží. Pro účastníky je připravena možnost navštívit prohlídkovou trasu Kláštera Plasy (zlevněné vstupné) a Centra stavitelského dědictví NTM v Plasích (v rámci Dne industriálního dědictví zdarma).

 Termín :  10. - 11. 9. 2016

Celý článek...
 
Zámek Plumlov nabízí výstavu Českým a maďarským objektivem PDF Tisk
Letos již šestý ročník výstavy fotografií Českým a maďarským objektivem nalezl již po čtvrté azyl v zámku Plumlov. Osm desítek fotografií pětatřiceti moravských a maďarských autorů můžete zhlédnout v těchto dnech. První zastavení výstavy na českém území bylo v Rousínově, nyní ji hostí Plumlov. Následně poputuje do Maďarska. „Mezi vystavenými fotografiemi je i několik z dílny známého fotografa Jindřicha Štreita,“ podotkl jeden z vystavujících, plumlovský fotograf Ivo Snídal.
 
Soutěž o Mistra SČF PDF Tisk

Uzávěrka soutěže Mistr Svazu českých fotografů  je 28. srpna 2016. Soutěže se mohou zúčastnit všichni členové SČF, kteří jsou členy svazu nejméně dva roky. Autor může do této soutěže přihlásit nejméně 10 a nejvíce 20 fotografií formátu min. 20x30 cm, případně odvozeniny tohoto formátu se zachováním delší strany. Snímky nesmí být starší 2 let. Stejnými snímky je možné soutěž obeslat jen v jednom ročníku.Tematické zaměření soutěžních fotografií není určeno. Předpokládá se, že autor vybere a zašle ucelenou kolekci svých prací, která výstižně charakterizuje jeho současnou tvorbu.

Celý článek...
 
Připomínáme uzávěrku PDF Tisk

Uzávěrka příjmu fotografií na osmou členskou výstavu s tématem ŽIVÁ PŘÍRODA je 15. září 2016. Členská výstava proběhne v říjnu 2016 jako v předchozích letech v Praze v Ambitu kláštera U Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí, všichni účastníci obdrží pozvánku na její zahájení. Výstava je pořádána formou salónu a každý přihlášený člen svazu má nárok na umístění alespoň jedné fotografie. Fotografie z této výstavy budou rovněž zařazeny do další svazové publikace (po již vydané České krajině a Věcech kolem nás).

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 11 z 55