Neděle, 16 Prosinec 2018
Praha fotografická zahájena PDF Tisk
V pondělí 10.4.2017 byla zahájena výstava 21. ročníku soutěže Cena Praha fotografická. Představuje na Staroměstské radnici v Praze, Křížová chodba, Rytířský sál, vítězné a porotou vybrané snímky. Také letos vystavené snímky posuzuje i divácká porota. Přijďte si vybrat svého favorita! Výstava bude otevřena denně do 28. května 2017.
Celý článek...
 
Na výstavě Praha fotografická vystavuje 87 autorů PDF Tisk

Celek výstavy Praha fotografická  tak jako v předchozích letech skládá obraz hlavního města v uplynulém roce, letos  z děl 87 autorů. Jsou mezi nimi osvědčení fotografové Prahy i nováčci. Každý svým osobitým přístupem rozšiřuje živou kroniku města, jíž 21. ročníků soutěže nepochybně je.

Fotogalerie z předáváná cen a vernisáž

Celý článek...
 
Město a jeho lidé PDF Tisk

Letošní ročník soutěže Cena Praha fotografická zcela potvrdil klasickou definici města od proslulého amerického sociologa Roberta E.Parka z roku 1925, že „...město není pouze fyzickým mechanismem a umělou konstrukcí. Je obsaženo v životních procesech lidí, ze kterých se skládá, je produktem lidské povahy.“  Oproti očekávání z předchozích let nebyla v 21. ročníku nejvíce obeslanou kategorií Krása Prahy a její proměny, ale největšímu zájmu se těšila kategorie Lidé v Praze.

Celý článek...
 
Praha fotografická se otevírá v pondělí PDF Tisk

Hlavní město Praha, Společnost přátel fotografie a Svaz českých fotografů si Vás dovolují pozvat na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže, předání cen a zahájení výstavy 21. ročníku soutěže Cena Praha fotografická, které se koná v pondělí 10. dubna 2017 v 17,30 hodin ve Staroměstské radnici v Praze, Brožíkova síň, Křížová chodba, Rytířský sál, Staroměstské nám 1, Praha 1, za účasti významných hostů. Vystoupí kytarové kvarteto Lotus. Doprovodnou výstavu nevidomých sochařů pořádá Okamžik.Akce se koná za finančního přispění Hlavního města Prahy a Ministerstva kultury ČR, pod záštitou primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové a starosty Městské části Praha 1 Oldřicha Lomeckého. Výstava potrvá do 28.5.2017.

Celý článek...
 
Mezinárodní ocenění pro fotografa z Kroměříže. PDF Tisk

Stanislav Domanský získal  titul Master Photographic Society  of America. (MPSA). Toto ocenění mu bylo uděleno po zisku 33 hvězd a 1500 akceptací,  započítávaných do  celosvětového hvězdného sčítání, které obdržel za prezentací svých děl.

Nutno podotknout, že se jedná o jedno z nejvyšších mezinárodních  ocenění pro amatérského fotografa a v České republice zatím jediné.

Celý článek...
 
Program 37. NÁRODNÍ SOUTĚŽ AMATÉRSKÉ FOTOGRAFIE 2017 PDF Tisk

12 – 14. 5. 2017

Svitavy 12. 5. „Fabrika“

13. 5. „Fabrika“,knihovna (červený dům), Městské muzeum, „Fabrika“

14. 5.“Fabrika“, Moravská Třebová

Celý článek...
 
Praha fotografická opět na Staroměstském náměstí PDF Tisk
V pondělí 10. dubna bude zahájena výstava fotografií z 21. ročníku soutěže Praha fotografická. Slavnostní zahájení v 17.30 hod. v Brožíkově síni. Vyhlášení výsledků soutěže, předávání cen. Všichni jsou srdečně zváni...
Celý článek...
 
Křivky a linie PDF Tisk

Kdo?

Kde?

Kdy?

Zdeněk Pilař - Jiří Šťastný 

Kavárna KUS Střelnice, Turnov

8.3. - 25.4.2017

Výstava bude zahájena 8.3.2017 v 16.00 hod v kavárně a restauraci KUS v KC Střelnice

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 59