Neděle, 16 Prosinec 2018
Výstava Rok 1989 ve sbírce SČF v Národním archivu PDF Tisk

Výstava Výstava Rok 1989 ve sbírce SČF v aule Národního archivu ČR, Archívní 4, Praha 4 - Chodovec nabízí od 8.6.2017 do konce července 2017 v rámci cyklu Mezníky historie na sedmi panelech průřez událostmi roku 1989 v ulicích Prahy na fotografiích známých i méně známých autorů ze svazové sbírky (Anonym, Radomír Blažek, Světla Černíková, Jiří Dušek, Bohumil Eichler, Libor Hajský, Vlastimil Ipser, Tomáš Javůrek, Ivo Kasal, Jaroslav Kocourek, Ivan Koreček, Jan Kouba, Miloš Krejčí, Vladimír Lammer, M.Machač, Petr Matička, Jiří Měchura, J.Muchová, Michal Pick, Jiří Ron, Karel Sláma, Lubo Stacho, Viktor Stoilov, Petr Suchomel, Kateřina Štěpánová, Pavel Šust, Jiří Všetečka).

Celý článek...
 
Fotografie z workshopu Dnešní Střešovice PDF Tisk
Poslední schůzka workshopu Dnešní Střešovice proběhla ve velké pohodě ve střešovické vozovně a poté procházkou s dr. Czumalem do starých Střešovic. Fotografie z workshopu Dnešní Střešovice zasílejte v náhledech na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
Dnešní Letná a Bubny PDF Tisk

Kdo?

Kde?

Kdy?

Svaz českých fotografů, Praha dříve a nyní... 

Galerie Na Úřadě MČ Praha 7, nábř.kap. Jaroše 1000

14.6. - 8.9.2017

Vernisáž se koná 14.6.2017 v 17.30 hod.

Celý článek...
 
Výstava Praha fotografická prodloužena PDF Tisk
Výstava Praha fotografická na Staroměstské radnici v Praze, Křížová chodba, Rytířský sál je prodloužena do 31.5.2017. Otevřeno denně 11-19 hod .
 
Výstava Praha dříve a nyní – Dnešní Letná a Bubny PDF Tisk

Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy Praha dříve a nyní - Dnešní Letná a Bubny spojenou s uvedením stejnojmenné publikace - ve středu 14.6. 2017 v 17,30 v Galerii na úřadě MČ Praha 7. Výstava v rámci širšího projektu dokumentuje dnešní podobu dvou území Prahy 7 – Letné a Buben. Rozmanitý a vypovídající obraz přítomnosti skládají fotografie účastníků workshopu pořádaného Svazem českých fotografů. S přihlédnutím k historickým a kulturním souvislostem představují fotografie nejen vizuální  architektonickou podobu těchto dvou částí Prahy, ale i jejich animaci, dávají nahlédnout  do každodenního života jejich obyvatel. Zároveň s výstavou je představována stejnojmenná publikace. Výstava i publikace  jsou (po Karlíně, Žižkově, Smíchově, Podolí a Braníku, Josefově, Vršovicích a Vinohradech) součástí velkolepě koncipované kroniky hlavního města.

Celý článek...
 
Ohlas na letošní „Svitavy“ z Karlových Varů. PDF Tisk
Dostali jsme do redakce velmi pozitivní ohlas na letošní dění ve Svitavách z Karlových Varů a velmi rádi jej uvádíme i pro naše čtenáře - kolegy ve fotografii. Prosím čtěte....
Celý článek...
 
Schůzka workshopu Střešovice PDF Tisk

Další schůzka fotografického workshopu na téma Střešovice, jejíž součástí bude prohlídka střešovické vozovny, jak jsme se minule domluvili, bude příští týden.  Sraz ve čtvrtek 25. 5.2017 v 17 hodin v restauraci vozovny. Vozovna Střešovice, muzeum MHD, provozovaná Dopravním podnikem hlavního města Prahy, se nachází ve východní části Střešovic, u hranice s Hradčanami, u křižovatky ulic Patočkova a Cukrovarnická. Workshop je otevřený i pro další účastníky. Těšíme se na setkání s Vámi.

 
Fotografování ohňostrojů PDF Tisk
Pro ty, kdo mají rádi fotografování světelných show a chtějí se zúčastnit fotografické soutěže pořádané  při mezinárodní  přehlídce  ohňostrojů Ignis Brunensis  v Brně, na níž se podílí i Svaz českých fotografů, připomínáme letošní program  20. ročníku mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS 2017.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 59