Pátek, 23 Únor 2018
Praha fotografická opět na Staroměstském náměstí PDF Tisk
V pondělí 10. dubna bude zahájena výstava fotografií z 21. ročníku soutěže Praha fotografická. Slavnostní zahájení v 17.30 hod. v Brožíkově síni. Vyhlášení výsledků soutěže, předávání cen. Všichni jsou srdečně zváni...
Celý článek...
 
Křivky a linie PDF Tisk

Kdo?

Kde?

Kdy?

Zdeněk Pilař - Jiří Šťastný 

Kavárna KUS Střelnice, Turnov

8.3. - 25.4.2017

Výstava bude zahájena 8.3.2017 v 16.00 hod v kavárně a restauraci KUS v KC Střelnice

Celý článek...
 
Národní soutěž amatérské fotografie. PDF Tisk

Prosíme pozor! Už jen pár dnů dnů zbývá na poslání fotografií do 37. ročníku Národní soutěže amatérské fotografie 2017 - uzávěrka příjmu fotografií 14. března 2017.

Tak nezapomeňte!

 A protože „Národní“ není jen „Soutěž“, ale i výstavy a v neposlední řadě i setkávání, chceme vás informovat o

připravovaném programu ve Svitavách a Moravské

Třebové.

Celý článek...
 
Výstavy v březnu..... PDF Tisk
Upozorňujeme na nové výstavy v měsíci březnu !
 
Výstava piktoriální fotografie - Polsko PDF Tisk

Srdečně zveme na výstavu piktoriální fotografie, spojená s křestem knihy PIKTORIÁLNÍ IMPRESE.

Vernisáž 24.2.2017

Galerie Centrum kultury Wisla, Polsko

 
 
Předkolo 37. národní soutěže amatérské fotografie vyhodnoceno. PDF Tisk

Porota rozhodla, že do dalšího kola Národní soutěže z více než 800 zaslaných, postupuje 79 fotografií. Fotografie, které postupují a které je třeba do 14. března 2017 poslat na adresu Středisko  kulturních služeb Svitavy, Dagmar Schulzová, Wolkerova Alej 92/18, 568 02 Svitavy jsou uvedeny v následující tabulce. Děkuji všem, kteří do předkola poslali své fotografie. Věřím, že i ti, kterých fotografie nepostoupily, na fotografování nezanevřou, ale naopak z hodnocení poroty se poučí.

Celý článek...
 
Blíží se uzávěrka soutěže Cena Praha fotografická PDF Tisk

Připomínáme, že se přiblížila uzávěrka soutěže fotografů Prahy - již 21. ročníku Ceny Praha fotografická. Uzávěrku ani letos nebude možno prodloužit, protože výstava vítězných a vybraných snímků proběhne na Staroměstské radnici v Praze již v dubnu 2016. Vyhlášení výsledků soutěže a zahájení výstavy bude v pondělí 10. dubna 2017. Pokud se vám vloni povedl nějaký snímek Prahy, neváhejte. Letošní ročník má několik změn v kategoriích - vše najdete na přihlášce v pravém sloupci těchto stránek. Takže nezapomeňte, snímky je třeba dodat do 27. února 2017.

 
Hezké Vánoce a šťastný nový rok PDF Tisk

Rádi bychom Vám jménem Svazu českých fotografů popřáli požehnané, v dobré náladě a příjemné pohodě prožité vánoční svátky. Přejeme rovněž štěstí, zdraví, spokojenost a mnoho úspěchů v novém roce. K tomu dobré světlo a množství podařených snímků.

S koncem roku připomínáme i nutnost prodloužit platnost svého členství ve svazu zaplacením členského příspěvku a rovněž připomínáme, co jsme společně prožili v uplynulém roce a co nás čeká v tom nastávajícím.

Těšíme se na vás a na vaše fotografie při jednotlivých akcích a prosíme aktualizujte své kontaktní údaje (email, telefon, pošta), abyste byli o všem včas informováni. Pokud jste tuto informaci neobdrželi poštou či emailem, váš kontakt není aktuální.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 55