Pondělí, 23 Červenec 2018
Uzávěrka Praha fotografická prodloužena PDF Tisk
Uzávěrka soutěže Praha fotografická byla prodloužena do 15.března 2011. Vzhledem k uzavření Galerie SČF v Kollárově ulici v Karlíně je třeba při osobním dodání doručit fotografie na adresu Artama, Blanická 4, Praha 2, p.Sedláček nebo sekretariát. Poštovní adresa je platná. Těšíme se na vaše fotografie. Informace na tel.721843942. Fotografie lze se slevou 20-30 % pořídit i v ČS FOTOLAB,Seydlerova 13, 158 00 Praha 5, http://www.csfotografie.cz/cs-fotolab/cs-fotolab.html Je však nutno se prokázat přihláškou do soutěže Praha fotografická
 
Repriza výstavy Přítomnost Braníka a Podolí na Novodvorské PDF Tisk
Svaz českých fotografů a OC Novodvorská Plaza vás zvou na zahájení výstavy Přítomnost Braníka a Podolí, které se koná v úterý 15.2. 2011 v 17 hodin v přízemí obchodního centra Novodvorská Plaza, Praha 4, Novodvorská 136. Výstava je výsledkem workshopu na téma Současná tvář městské části Praha 4 – Braník a Podolí uspořádaného ve   spolupráci s Katedrou kulturologie FF UK  a součástí projektu podpořeného Ministerstvem kultury ČR a hlavním městem Prahou.Potrvá do 31.3.2011.
Celý článek...
 
MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE PDF Tisk
Vážení přátelé fotografové, kamarádi, tak jako v předchozích letech, připravuji již čtvrtý ročník výstavního projektu
MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE
Jedná se o přehlídku rozměrově maximálních fotografií ve volném prostoru sklepení Zámečku u Rudoltic ve Východních Čechách.
Tak jako v předchozích letech, tak i letos bude sklepení zámečku otevřeno po celé léto. Za tři roky tyto výstavy navštívilo více než 15.000 návštěvníků. Výstava probíhá od zahájení turistické sezóny v květnu do pozdního léta (říjen).
Celý článek...
 
Připomínáme uzávěrku soutěže o Mistra SČF PDF Tisk
Snímky do soutěže je třeba poslat do 15.února 2011. Více informací v oddílu Články.
 
Výstava o Máchovi v České Lípě PDF Tisk
Reprízu výstavy S fotografy po stopách Karla Hynka Máchy zahájili v Kulturním domě Crystal v České Lípě předsedkyně SČF Věra Matějů  a Petr Novák, ředitel kulturního domu. Za fotografy byli přítomni Vlasta Ratislavová a Václav Lahovský, za organizátory Jiří Římánek, ředitel agentury Studio Rema 93. V těchto dnech je již k dispozici i katalog výstavy a workshopu. Další repríza bude v dubnu v Městské knihovně v Doksech, poté se v květnu výstava přestěhuje do Litoměřic. Více na
http://www.i-noviny.cz/ostatni-kultura/machovsti-fotografove-vystavuji-v-crystalu  
 
Fotoklub Jaroměř opět na 1.místě PDF Tisk
Fotovýstava DEN FOTOGRAFIE 2010, jejímiž hlavními organizátory byly letos Sekce fotografů regionu Náchod, Regionální muzeum v Náchodě, Městský úřad Broumov  a Informační centrum Broumovska, má své vítěze.Odborná jury za asistence pana profesora Ludvíka Barana provedla výběr těch nejlepších snímků. Za fotoklub MKS Jaroměř výstavu obeslali Ing.Josef Podvalský a Vladimír Oliva, který získal za snímek Chaloupka stejně tak jako v loňském ročníku první místo.Je to jeho již  čtvrté ocenění v této foto soutěži. Blahopřejeme.
 
Smutná zpráva PDF Tisk

V úterý 1.února 2011 večer zemřel ve věku 85 let známý fotograf Milan Borovička. Rozloučení proběhne 11.2.2011 v evangelickém kostele ve Valašském Meziříčí. Nad jeho snímky na něho budeme stále vzpomínat.

 
Uzávěrka 15.ročníku Prahy fotografické se blíží PDF Tisk
Připomínáme uzávěrku soutěže Praha fotografická 2010 - 15.ročník, která je 28.února 2011. Nezapomeňte si stáhnout přihlášku. Akceptovány jsou snímky vzniklé v loňském roce a letos do data uzávěrky. Speciální kategorie pro 15.ročník jsou Děti v Praze a Městská část Praha 1- Josefov. Těšíme se na Vaše snímky a věříme, že jich bude v jubilejním roce rekordní počet.
 
« ZačátekPředchozí51525354555657DalšíKonec »

Strana 51 z 57